Pracovníci do výroby

Do moderního provozu, ve kterém vyrábíme kované podvozkové díly z hliníkových slitin pro automobilky celého světa, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky/pracovnice například na tyto pracovní pozice:

  • Skladník výrobního materiálu

  • Obsluha paketovacího lisu

  • Kovář

  • Brusič/ka

  • Kalič

  • Mořič

  • Kontrolor/ka

  • Řidič/ka VZV

  • Údržbář strojního zařízení

  • a další...

Náplň práce:

  • Obsluha výrobních či obslužních strojů a zařízení dle konkrétní pracovní pozice

Požadujeme:

  • Uplné střední odborné vzdělání (výuční list)
  • Spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • Samostatnost a férový přístup
  • Časovou flexibilitu
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden)

Nabízíme:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí moderní, úspěšné společnosti s vlastním výzkumem a vývojem
  • Pokrokové technologie a provoz s vysokou úrovní automatizace
  • Motivující mzdové ohodnocení (od 25 do 55 tis. Kč měsíčně dle konkrétní pozice a kvalifikace) a propracovaný systém nadstandardních příplatků a odměn
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Kvalitní zaškolení v případě vzdělání v jiném oboru
  • Zaměstnanecké benefity včetně závodního stravování, možnosti ubytování a dopravy z okolních obcí (Týnec n. Sázavou, Benešov a okolí) či využití firemní posilovny
  • Práci v příjemném, bezpečném prostředí a přátelském kolektivu
  • Místo výkonu práce: Kamenice, okr. Praha - východ

Tato pracovní pozice mě zajímá

Pošlete nám na sebe kontakt, připojte svůj životopis a několik informací o sobě a svých zkušenostech. Ozveme se Vám...

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 týdnů. Obvykle se snažíme reagovat do 2 dnů.

Odesláním formuláře nám zároveň poskytujete souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů.